Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Online panel respondentů

Získejte odpovědi od 20 miliónů ověřených spotřebitelů v 75 zemích světa

Unikátní řešení pro výzkum trhu

V Click4Survey získáte přístup k jedinečnému řešení pro online výzkum sdružujícímu více než 50 miliónů registrovaných spotřebitelů ve více než 80 zemích - viz. Panel book. Tito respondenti ze segmentu b2c jsou připraveni vyplnit váš dotazník během několika hodin od spuštění dotazování.

Garantovaná kvalita

Poskytovatel řešení, které Click4Survey integruje, je společnost CINT AB, která je držitelem prestižního certifikátu kvality ISO 20252. Všechny využívané panely jsou v souladu se standardy ESOMAR, MRS, CASRO, MRA, ARF, MRIA, AMA a AMSRO. Pro více informací si přečtěte odpovědi na ESOMAR 28 Questions

Jak to funguje

U vytvořeného dotazníku najdete volbu Nákup respondentů. Vyberete si cílovou skupinu, požadovaný počet odpovědí a okamžitě máte k dispozici cenu a dostupnost vámi požadovaného vzorku respondentů. Jediným kliknutím myši pak dotazování objednáte. Po uhrazení ceny a ověření dotazníku je dotazování průzkumu spuštěno.

Naše řešení si již oblíbilo mnoho klientů, kteří se rekrutují z řad výzkumných a PR agentur, ale i společností a firem či státních organizací, kteří potřebují rychle a za rozumnou cenu získat zpětnou vazbu či názor mezi lidmi z obecné populace nejen u nás, ale i v zahraničí.